Kontakt
adresy, telefony, mapa dojazdu...

Biuro, sekretariat - Lublin

   Adres:

Vico Sp.J. D.Daniłowski K.Zakrzewski
20-325 Lublin
Droga Męczenników Majdanka 74

   Kontakt:

telefon: 81 743 89 30
fax: 81 743 89 35
e-mail: vico@vico.pl

   Godziny otwacia:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

pokaż mapę dojazdu
pokaż szczegóły

Dział ofert i przetargów - Lublin

   Adres:

Vico Sp.J. dział ofert
20-325 Lublin
Droga Męczenników Majdanka 74

   Kontakt:

telefon: 81 743 98 40
telefon: 81 743 89 41
e-mail: oferty@vico.pl

   Godziny otwacia:

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

pokaż mapę dojazdu
pokaż szczegóły

Magazynier
 Janusz Gibuła
telefon: 897438940
e-mail: jgibula@vico.pl

Handlowiec
 Paweł Flis
telefon: 817445700
GSM: 502649772
gadu-gadu: 23282859
e-mail: pflis@vico.pl


 Marek Cincio
telefon: 817438923
GSM: 695817118
gadu-gadu: 36564106
e-mail: mcincio@vico.pl

Salon sprzedaży - Lublin

   Adres:

Vico Sp.J. salon sprzedaży
20-325 Lublin
Droga Męczenników Majdanka 74

   Kontakt:

telefon: 81 744 57 00
telefon: 81 744 57 03
e-mail: majdanek@vico.pl

   Godziny otwacia:

poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 17:00
niedziela: 11:00 - 17:00

pokaż mapę dojazdu
pokaż szczegóły

Kierownik serwisu
 Artur Prus
telefon: 817438913
GSM: 695817108
gadu-gadu: 00052
e-mail: aprus@vico.pl

Dyrektor
 Wojciech Krajewski
telefon: 817438938
e-mail: wkrajewski@vico.pl

Pracownik biurowy, Spec d/s BPH
 Małgorzata Krajewska
telefon: 817438930
GSM: 505043777
gadu-gadu: 0
e-mail: mkrajewska@vico.pl

Specjalista ds marketingu
 Paweł Cwenk
telefon: 817438931
GSM: 695817107
e-mail: pcwenk@vico.pl

Handlowiec
 Daniel Brzozowski
telefon: 817445703
e-mail: dbrzozowski@vico.pl

Handlowiec
 Piotr Goś
telefon: 817450702
GSM: 603123610
gadu-gadu: 12161837
e-mail: pgos@vico.pl

Magazynier
 Janusz Gibuła
telefon: 897438940
e-mail: jgibula@vico.pl

Handlowiec
 Paweł Flis
telefon: 817445700
GSM: 502649772
gadu-gadu: 23282859
e-mail: pflis@vico.pl


 Maciej Marczewski
telefon:
e-mail:


 Jacek Ochmiński
telefon:
e-mail:

Sklep firmowy - Łęczna

   Adres:

Vico Sp.J. sklep Łęczna
21-010 Łęczna
Targowa 1 lok.2

   Kontakt:

telefon: 81 743 89 76
fax: 81 743 89 76
e-mail: leczna@vico.pl

   Godziny otwacia:

poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

pokaż mapę dojazdu
pokaż szczegóły

Współwłaściciel
 Dariusz Daniłowski
telefon: 817438921
GSM: 695817113
gadu-gadu: 3119545
e-mail: ddanilowski@vico.pl

Pracownik biurowy, Spec d/s BPH
 Małgorzata Krajewska
telefon: 817438930
GSM: 505043777
gadu-gadu: 0
e-mail: mkrajewska@vico.pl

Współwłaściciel
 Krzysztof Zakrzewski
telefon: 8438990
GSM: 695817111
gadu-gadu: 4848108
e-mail: kzakrzewski@vico.pl


 Ursyn Maj
telefon:
e-mail:

Serwis - Lublin

   Adres:

Vico Sp.J. serwis
20-325 Lublin
Droga Męczenników Majdanka 74

   Kontakt:

telefon: 81 743 89 13
telefon: 81 743 89 23
e-mail: serwis@vico.pl

   Godziny otwacia:

poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 17:00
niedziela: 11:00 - 17:00

pokaż mapę dojazdu
pokaż szczegóły

Handlowiec
 Daniel Brzozowski
telefon: 817445703
e-mail: dbrzozowski@vico.pl