Pracuj w Vico

  Firma Vico to stale rozwijająca się spółka. Co roku powsatają nowe działy, a dotychczasowe są rozbudowywane. Poniżej znajdują się aktualne ogłoszenia, jeśli chcesz pracować w prężnej firmie z przyszłością, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny.

Vico Sp. J. zatrudni:

HANDLOWCÓW

Wymagania:
- Znajomość branży informatycznej,
- Znajomość sprzętu i oprogramowania komputerowego,
- Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
- Zdolności interpersonalne niezbędne w kontaktach z klientem,
- Prawo jazdy.

Zakres obowiązków:
- Bezpośrednia obsługa klienta,
- Realizacja zamówień (w tym również zamówień internetowych, przetargów),
- Pozyskiwanie klientów z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji.

Oferujemy:
- Stabilną, interesującą pracę,
- Szkolenia doskonalące umiejętności,
- Stałe wynagrodzenie i premię adekwatną do zakresu obowiązków i osiąganych rezultatów.

Prosimy o kontakt mailowy: vico@vico.pl
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę no przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych / Dz .U. nrl33poz.883/".

SERWISANTÓW ( specjalizacja: oprogramowanie )

Wymagania:
- Znajomość oprogramowania używanego w małych i średnich firmach ( biurowego, magazynowo-handlowego, księgowego itp. )
- Umiejętność konfiguracji systemów operacyjnych, systemów serwerowych, sieci komputerowych,
- Znajomość zagadnień związanych z pocztą elektroniczną i stronami www,
- Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów,

- Bezpośrednia obsługa klienta, naprawa sprzętu komputerowego,
- Realizacja serwisów wyjazdowych,
- Opieka nad infrastrukturą informatyczną stałych klientów.